• Ciiii.....

  Wsłuchaj się.
  W siebie, w swoich bliskich, w tych, którzy są obok...
  I spróbuj usłyszeć więcej i głębiej...

 • Skąd ta cisza?

  W ostatnim czasie temat słuchania jest dla nas coraz bardziej istotny.
  Widzimy, że jeśli nie zaczniemy się głębiej słuchać, to będą rosły pomiędzy nami podziały, będziemy czuli się coraz bardziej wyobcowani i będzie nam po prostu coraz trudniej...
  Dlatego chcemy słuchać - swojego serca, swoich bliskich, współpracowników, czy po prostu nieznajomych. I mamy nadzieję, że tu narodzi się też przestrzeń do zwiększania umiejętności słuchania.

 • Co robimy?

  Warsztaty

  Zapraszamy Cię na warsztaty ze słuchania.

  Mniej więcej raz w miesiącu prowadzimy kilkugodzinne warsztaty ze słuchania w naszym domu w Dopiewcu. Są w bardzo kameralnej grupie, każde inne, skupione trochę na innym aspekcie. Uczymy się na nich słuchać, słuchamy się wzajemnie - a czasem wychodzimy z nich z czymś dużo większym niż to, po co przyszliśmy.
  Chcesz wpaść?
  Tutaj znajdziesz link do zapisów.

  Szkolenia

  Uczymy słuchać pracowników i klientów w biznesie

  Pracowników, ponieważ, gdy się ich nie słucha, to odchodzą. Gdy się jednak zacznie - to stają się odpowiedzialni, zaangażowani i przywiązani do firmy.
  Klientów, bo gdy wysłuchamy ich tak naprawdę, to będą nam w stanie dokładnie powiedzieć czego potrzebują. A my będziemy w stanie powiedzieć im jak możemy im to dać. A czasem sprze-dać.
  Jeśli chcesz o tym porozmawiać i powiedzieć nam czego Ty potrzebujesz - napisz do nas. 

  Kurs internetowy

  Chcesz praktykować słuchanie w dowolnej chwili?

  Już niedługo będziemy w stanie Cię przez to przeprowadzić. Pracujemy nad kursem internetowym, który będzie krok po krok wprowadzał w tajniki coraz lepszego słuchania - od słyszenia siebie, poprzez radzenie sobie z trudnymi emocjami (swoimi i rozmówcy) aż po umiejętności komfortowego trwania w milczeniu i zadawania odpowiednich pytań. Jeśli chcesz dowiedzieć się o kursie, gdy będzie gotowy - zapisz się poniżej - damy Ci znać :-)