• Uczymy budować relacje

  by zwiększyć Twój poziom satysfakcji z tego co robisz.

 • Dzięki współpracy z nami:

  w biznesie

  Zbudujesz efektywny zespół i trwałe relacje ze swoimi klientami.

  w związku

  Nauczysz się tworzyć relację pełną miłości i zaufania, opartą o szczerą komunikację.

  w rodzicielstwie

  Dowiesz się jak wspierać swoje dziecko w rozwoju i budować z nim autentyczną więź.

  w rozwoju

  Poznasz bardziej siebie, zrealizujesz swoje marzenia, oraz osiągniesz swoje cele.

 • Proponujemy

  Szkolenia

  Szkolenia dla firm i zespołów.

  Proponujemy szyte na miarę rozwiązania dla firm, które poprawią w Twojej firmie komunikację - zarówno tę wewnętrzną, jak i z klientem. Dzięki temu osiągniesz swoje biznesowe cele, zwiększysz efektywność pracowników, polepszysz atmosferę i sprzedaż.

  Warsztaty

  Praktyczne zwiększenie umiejętności.

  W prowadzonych przez nas warsztatach kładziemy nacisk na praktyczne zastosowania. Dlatego istotne jest dla nas ćwiczenie i odpowiednia informacja zwrotna na temat postępów. Proponujemy warsztaty z szeroko pojętych umiejętności miękkich.

  Coaching

  Indywidualny rozwój.

  W coachingu pracujemy indywidualnie nad Twoimi celami w zgodzie z ważnymi dla Ciebie wartościami. Wspieramy w osiąganiu celów biznesowych, poprawie jakości życia w sferze osobistej, a także w realizacji własnych marzeń i pragnień.

  Konsultacje

  Dzielimy się wiedzą

  Wspieramy wiedzą psychologiczną z zakresu komunikacji, a także rozwoju człowieka. Proponujemy konsultacje indywidualne dla osób dorosłych oraz dla dzieci, a także dla par chcących zadbać o swój związek.

 • Kim jesteśmy?

  5 Kamieni - Pracownia Rozwoju

  5 Kamieni

  Nasza nazwa nie jest przypadkowa. Wywodzi się z biblijnej historii o Dawidzie, która nieustannie jest dla nas inspiracją. Proca i 5 kamieni - to broń jakiej Dawid potrzebował by pokonać w pojedynku Goliata. Wbrew opiniom wie tym, co inni uznali za słabość, on zobaczył swoją największą siłę. Dzięki temu wygrał.

  Pracownia Rozwoju

  Zależy nam na tym, by wspierać innych w rozwoju, zwłaszcza w najważniejszym dla nas obszarze jakim jest budowanie relacji. Wierzymy, że prawdziwe relacje - zarówno w sferze zawodowej, w biznesie, jak i w rodzinie mogą być oparte tylko na wzajemnym szacunku i uważności na siebie nawzajem.

  Dlaczego relacje?

  Wspieramy w budowaniu relacji dlatego, że uważamy, że jest to jedna z najważniejszych sfer w życiu. To one sprawiają, że życie ma sens i przynosi spełnienie. Sami widzimy, jak umiejętności interpersonalne pomagają nam w życiu, a relacje oparte na szacunku i zaufaniu sprawiają, że jesteśmy szczęśliwsi. Chcemy te wartości podawać dalej - w tym widzimy swoją misję i cel.

 • Zespół

  Jesteśmy z Poznania. Działamy w całej Polsce.

  Photo credit: Robert Bejil Productions via VisualHunt / CC BY

  Krzysztof Głowacki

  Trener, Coach

  Certyfikowany Coach ICC, Trener. Z wykształcenia psycholog, teolog i filozof. Widok ludzi, którzy w czasie pracy coachingowej i warsztatów odkrywają w swoich życiach skarby inspiruje go do dalszego działania. Prywatnie mąż Uli, ojciec Jasia i Sary. Lubi patrzeć na świat przez obiektyw aparatu. Wie, że jeśli czegoś nie potrafi, to jest w stanie się tego nauczyć – i z tego korzysta.