• Klucze do szczęśliwego związku

  "Klucze" to nasz autorski program, który polepszy Waszą komunikację w związku.

  Dzięki niemu będziecie budować szczęśliwszy związek, więcej razem osiągniecie i będziecie w stanie lepiej rozwiązywać konflikty.

 • Co nam to da?

  Co konkretnie dadzą Ci "Klucze"?

  Będziesz mieć spokój

  bo w końcu będziesz wiedział czego chce od Ciebie druga strona, a do tego będziesz dowiesz się jak mówić, by rzeczywiście do niej dotarło.

  Pogłębisz związek

  ponieważ poznasz bardziej swojego partnera, jego potrzeby w komunikacji. Dowiesz się czego konkretnie potrzebuje w rozmowie i w życiu.

  Unikniesz niektórych konfliktów

  dzięki temu, że z wyprzedzeniem będziecie wiedzieć o swoich potrzebach, nauczycie się jak dbać o jakość waszego związku.

  Poprawisz też inne relacje

  ponieważ wiedza, którą zyskasz pozwoli Ci poprawić nie tylko relacje w związku, lecz poprawi również komunikację w innych sferach życia.

 • Klucze do szczęśliwego związku

  Zwiększenie poziomu satysfakcji w związku w 4 prostych krokach

  Krok 1 - Analiza

  Każde z Was wypełnia internetowy kwestionariusz MaxieDISC. Trwa to około 15 minut.

  Krok 2 - Feedback

  Każde z Was otrzymuje swój indywidualny raport oraz telefoniczną informację zwrotną na jego temat.

  Krok 3 - Wspólna sesja coachingowa

  W ramach tej sesji dowiecie się jak wykorzystać informacje zawarte w raportach do poprawienia swojej komunikacji, jak wykorzystać silne strony i unikać zagrożeń.

  Wsparcie

  W ramach specjalnej, tajnej grupy facebookowej otrzymasz na bieżąco wsparcie w zastosowaniu "kluczowej wiedzy" do dbania o swój związek

  Co możesz dostać?

  W ramach pakietu przyjazne style możesz dostać:
  - 2 Analizy zachowań MaxieDISC wraz z raportami,

  - 2 indywidualne sesje informacji zwrotnej lub jedną wspólną sesję coachingową,

  - Dostęp do wsparcia w tajnej grupie na facebooku.

   

 • Na czym to polega?

  Model

  Model DISC na którym opieramy propozycję "Kluczy do szczęśliwego związku" zakłada, że zachowania ludzi, możemy podzielić na 4 style, które można zmierzyć i zbadać. Każdy z nas używa w swoim życiu najczęściej 2 lub 3 stylów i jednocześnie każdy z nas ma swój preferowany (dominujący) styl zachowania.

  Efekty

  Znając swój styl zachowania i umiejąc rozpoznawać style innych osób, można znacząco usprawnić swoją komunikację, zwiększyć efektywność, poprawić relacje. Istotne jest to, by mówić nie tyle w sposób najbardziej wygodny dla nas, ale językiem najłatwiej przyswajanym przez tego, do kogo mówimy - na poziomie zarówno formy jak i treści.

 • Jaki jest Twój styl?

  Z którym opisem najbardziej się identyfikujesz?

  Dominujący

  Dominating

  Osoby o tym stylu są szczere i bezpośrednie w relacjach. Nazywają rzeczy po imieniu, wiedzą czego chcą. Są zdecydowane i czasem wybuchowe. Ważne są dla nich osiągnięcia - wymagają często są wymagające od siebie i od innych.

  Inspirujący

  Inspiring

  Entuzjastycznie tworzysz relacje i chętnie przebywasz z ludźmi. Lubisz, gdy się coś dzieje i Jesteś dusza towarzystwa każdej imprezy. Stronisz od zbytniego planowania i skupiania się na szczegółach.

  Stabilny

  Steady

  Ważni są dla ciebie ludzie i to jak się czują w twoim towarzystwie. Cenisz sobie ciepło domowego ogniska i nie lubisz się spieszyć. Można na Tobie polegać. Nie lubisz presji i nieprzewidywalności. 

  Sumienny

  Compliant

  W relacjach z innymi ważne jest dla Ciebie, by wiedzieć na czym stoisz. Cenisz sobie sytuacje w których wszystko jest jasne i panują określone reguły i zasady. Nie lubisz chaosu i niedomówień.

 • Czy to działa?

  Oto co mówią liczby:

  94%

  Ocena trafności swojego opisu stylów zachowań MaxieDISC

  96%

  Prawdopodobieństwo polecenia znajomemu diagnozy MaxieDISC.

  4200

  Ilość do tej pory wykonanych testów.

 • Szukasz prezentu dla Nowożeńców?

  Proponujemy pakiet "Na Dobry Początek"
  Dzięki niemu Państwo Młodzi już na początku swojej wspólnej podróży będą mogli dowiedzieć się jak ich indywidualne style zachowań mogą wpływać na ich związek. Chcesz wiedzieć więcej? napisz lub zadzwoń do nas - chętnie powiemy o tym pomyśle.

 • Pakiety

  Co otrzymujesz?

  Klucze do
  Szczęśliwego Związku

  Inwestycja: 399 zł

  • Analiza stylów zachowania dla każdego z partnerów.
  • Dwa szczegółowe, 12 stronnicowe raporty Waszych stylów zachowania wraz poradami jak komunikować się do innych stylów.
  • Wspólną, trwającą około 90-120 minut sesję pogłębiającą wiedzę na temat tego jak zastosować te informacje w życiu, lub dwie godzinne sesje indywidualne. 
  • Dostęp do grupy wsparcia na facebooku.

  Klucze na Dobry Początek

  Inwestycja: 449 PLN

  Klucze na dobry początek to nasza propozycja prezentu ślubnego, który zawiera pakiet Kluczy widoczny obok, a do tego jest zapakowany w taki sposób, by stanowił atrakcyjny prezent ślubny. Ofiarowując taki prezent wiesz, że to, co Młodzi otrzymają przyda im się w życiu.

  • Analiza stylów zachowania dla każdego z partnerów.
  • Dwa szczegółowe, 12 stronnicowe raporty Waszych stylów zachowania wraz poradami jak komunikować się do innych stylów.
  • Wspólną, trwającą około 90-120 minut sesję pogłębiającą wiedzę na temat tego jak zastosować te informacje w życiu, lub dwie godzinne sesje indywidualne. 
  • Dostęp do grupy wsparcia na facebooku.
 • Wow - macie świetny pomysł, ale...
  co jeśli mój partner nie chce?

  Wtedy zapraszamy do kontaktu. Zaproponujemy konkretne rozwiązanie, które będzie dopasowane do Twoich potrzeb. Zostaw tylko namiary na siebie.