• Relacje z Twoim dzieckiem

  Jak jednocześnie wychowywać i budować relację?

 • Rodzicielstwo w pełni

  Dla nas to budowanie relacji z dzieckiem we wzajemnym zaufaniu i poszanowaniu godności.

  Twoje dziecko właśnie od Ciebie dowiaduje się jaki ten świat jest, uczy się w nim żyć. Uczysz go tego nie tylko przez to co mówisz, ale przede wszystkim tym jak mówisz i jak się do niego odnosisz. To, jaką budujesz z nim relację będzie miało kolosalny wpływ na jego przyszłość. Warto o to zadbać na starcie.

  Prowadzimy warsztaty w oparciu o ideę Rodzicielstwa Bliskości, Porozumienia bez Przemocy i pedagogiki Jespera Juula. Chcemy wspierać rodziców, w wychowaniu dzieci na osoby mające zdrowe poczucie własnej wartości, w poszanowaniu ich autonomii i godności.

 • Proponujemy

  Warsztaty

  Rozwiniesz swoje umiejętności

  Warsztay pozwolą ci poszerzyć wiedzę i umiejętności przydatne w wychowaniu dzieci. Prowadzimy je w oparciu o solidną wiedzę psychologiczną jak również własne doświadczenie.

  Konsultacje

  Wsparcie w rozwoju Twojego dziecka

  Konsultacje pozwolą Ci na określenie, czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo i w jaki sposób możesz go najbardziej wspierać w wyzwaniach, które stoją przed nim w danym momencie.

  Coaching

  Wsparcie w rodzicielstwie

  Coaching może być pomocny zwłąszcza w sytuacji, gdy widzisz, że bycie rodzicem jest da Ciebie wyzwaniem trudno ci poradzić sobie z własnymi emocjami i chcesz nad nimi popracować.

 • Warsztaty

  Terminy już wkrótce

  Przestań się w końcu złościć!

  Słowa w komunikacji z dzieckiem

  W relacji z Twoim dzieckiem używasz jednego z najpotężniejszych narzędzi. Narzędzia tworzącego jego obraz siebie i świata. Mającego zdolność budować i łamać. Słów... Na warsztatach będziemy poznawać i trenować umiejętne używanie tego narzędzia – w mówieniu o emocjach, w wydawaniu poleceń czy w rozmowie o tym, jak minął dzień w szkole.

  Ile razy mam powtarzać...

  Współpraca z dzieckiem

  Wydaje się, że do współpracy z dziećmi potrzeba magicznej różdżki. Zwykle wystarczą jednak spójne zachowanie i właściwie dobrane słowa. Na warsztatach zostaną przedstawione składniki dobrej współpracy – sposoby stawiania granic, strategie wydawania poleceń i motywowania. Dzięki nim magiczna różdżka przestanie być niezbędna.

  Zobaczysz jak przyjdzie tata…

  Kary, nagrody i alternatywy...

  Karanie kosztuje stratę w relacjach, nagroda może kreować roszczeniowość. Warsztat będzie poświęcony dylematom – jeśli nie karać, to jak respektować zasady? jeśli nie nagradzać – w jaki sposób motywować dziecko? Na warsztacie popracujemy nad dylematami i przedyskutujemy alternatywne rozwiązania.

  Jaki on słodki...

  Bliskość w pierwszych miesiącach życia

  Relacja z dzieckiem w pierwszych kilkudziesięciu miesiącach życia wydaje się ograniczona. Wydaje się – tak naprawdę jest bogata i niezwykle ważna. Na warsztatach dowiemy się, jak budować bliskość z małym dzieckiem od urodzenia. Tak, aby była ona fundamentem relacji i wychowania w kolejnych latach życia.

 • Konsultacje i Coaching

  Chcesz indywidualnie porozmawiać na temat Twojej relacji z dzieckiem?

  Dziecko

  Jeśli jesteś zaniepokojona lub zaniepokojony rozwojem Twojego dziecka, nie wiesz, czy czasem nie dzieje mu się coś złego, lub nie potrzebuje konkretnego wsparcia - pomożemy Ci określić, czy to, co przeżywa wynika z naturalnych zmian rozwojowych, czy jest znakiem, że Twoje dziecko potrzebuje szczególnego rodzaju wsparcia.

  Ty

  Doświadczasz trudności w przeżywaniu swojego rodzicielstwa? Nie potrafisz radzić sobie z emocjami, widzisz, że przerzucasz na dziecko swoje frustracje związane z pracą? Denerwują cie drobnostki i nie potrafisz poradzić sobie ze złością? Jesteśmy w stanie Ci pomóc.

 • Magdalena A. Pietrzak

  Psycholog dziecięcy

  Zastanawiasz się, czy z Twoje dziecko rozwija się prawidłowo? Martwi cię jego zachowanie, stosunek do otoczenia, może tempo rozwoju? Na konsultacjach przeanalizujemy wyzwania, z którymi się zmagacie oraz określimy sposoby wspomagania.

  Urszula Głowacka

  Psycholog, Dietetyk

  Trudno ci panować nad własnymi emocjami w kontakcie ze swoim dzieckiem? Pomogę Ci zrozumieć dlaczego tak się dzieje i wypracować konkretne strategie radzenia sobie z emocjami, by nie raniły dziecka, a budowały waszą relację.

  Krzysztof Głowacki

  Psycholog, Coach

  Uważasz, że jesteś kiepskim rodzicem? Chcesz coś zmienić w swoim podejściu do dzieci, ale nie wiesz jak? Sesje coachingu rodzicielskiego pomogą Ci przyjrzeć się swoim emocjom, problemom i znaleźć dla nich rozwiązanie.