• Relacja z sobą

  to w końcu ktoś, z kim jesteś 24/7

 • Dlaczego warto?

  Jeśli nie będziesz pracować nad realizacją swoich marzeń, to ktoś zatrudni cię, być pracował nad jego. Chcemy wspierać ludzi w tym, by byli szczęśliwi sami z sobą - bo wiemy, że dzięki temu cały świat stanie się lepszy.

  Jak pracujemy?

  Wszystkie nasze propozycje mają na celu poszerzenie świadomości siebie i rozwinięcie tych umiejętności, które są przydatne w życiu, po to, by żyć pełniej i w większej zgodzie z sobą. Robimy to w oparciu o rzetelną wiedzę psychologiczną, z naciskiem na praktyczne ćwiczenia.

 • Proponujemy

  Inwestując w swój rozwój

  Warsztaty

  Wraz z innymi osobami rozwiniesz swoje umiejętności, poprawisz asertywność, stworzysz plan dla realizacji własnych marzeń i pozbędziesz się strachu.

  Coaching

  Indywidualnie będziesz pracować nad realizacją własnych celów i marzeń, pokonywać ograniczenia, odnajdywać sens w swoim życiu i pozwalać sobie na bycie sobą w pełni.

  MaxieDISC

  Poznasz swój preferowany styl zachowania, odkryjesz jak lepiej wykorzystać swoje silne strony, a jednocześnie nauczysz się jak efektywniej rozmawiać z osobami, które patrzą na świat inaczej niż ty.

 • Warsztaty

  Rozwój umiejętności, większa świadomość siebie.

  Asertywność

  Jak czuć się lepiej z sobą?

  Asertywność to nie tylko umiejętność mówienia "nie". To życie zgodne z tym, czego pragniemy, z własnymi wartościami, pragnieniami i przekonaniami. W wolności od presji i oczekiwań innych. Na tych warsztatach dowiesz się jak to zrobić.

  Kuźnia Marzeń

  Jak odkryć i realizować swoje marzenia

  Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku. Na tych warsztatach dowiesz się jak przekuć marzenia w cele, zaplanować ich realizację i przygotować się na potencjalne przeszkody. Zarówno te na zewnątrz jak i w swojej głowie.

  Źródła Odwagi

  Jak pokonać strach w swoim życiu

  Wiesz czego konkretnie się boisz? Co powstrzymuje Cię od wprowadzenia upragnionych zmian w życiu. Co sprawia, że ciągle tkwisz w tej samej pracy, nie angażujesz się w związki? Na tych warsztatach będziesz mieć okazję do przyjrzenia się swoim strachom.

 • Coaching

  Realizuj marzenie, pokonuj wyzwania.

  Wierzymy, że każde marzenie, które w nas jest zawiera w sobie ziarna wszystkich rzeczy potrzebnych do jego realizacji.

  W Life-Coachingu mieści się esencja działalności 5 Kamieni. Dla nas jest to najbardziej całościowa i najbardziej indywidualna propozycja wsparcia w rozwoju, realizacji marzeń, osiągnięciu celów czy zmaganiu się z problemami. Life-Coaching podnosi jakość Twojego życia.

   

  Wsparcie nie oznacza wyręczania w decyzjach czy działaniu. Wprost przeciwnie. Biorąc udział w Life-Coachingu zobaczysz, że posiadasz (lub jesteś w stanie zdobyć) wszystko to, co jest potrzebne do osiągnięcia Twojego celu. Jednocześnie proces coachingu pomaga pozbyć się przekonań, obaw, strachu, które przeszkadzają w jego realizacji.

   

  W jakich sytuacjach warto pomyśleć o Life-Coachingu? Najogólniej mówiąc - w sytuacji, gdy nie czujesz, że żyjesz w pełni. Niezależnie od tego, w jakiej sferze doświadczasz owego braku, coaching będzie pomocnym narzędziem. Pozwala on znaleźć wyjście z trudnej sytuacji, a także odkryć ścieżkę prowadzącą do realizacji marzenia. Pomaga spojrzeć na wszystko z lotu ptaka lub przez soczewki mikroskopu. Dodaje sił.

 • Kiedy warto?

  Martwy punkt

  Utknąłeś w martwym punkcie jeśli chodzi o swoją karierę, czy poczucie sensu w życiu? Coaching pomoże Ci znaleźć na nowo kierunek.

  Motywacja

  Odkryjesz co sprawia, że chcesz ruszyć w drogę, co motywuje Cię by iść dalej i jak nie stracić tego w trakcie wędrówki.

  Emocje

  Coaching pomoże Ci zrozumieć jak reagujesz w poszczególnych sytuacjach i wypracować nowe sposoby.

  Relacje

  Nazwiesz to jak chcesz o nie dbać, odkryjesz co Ci przeszkadza czuć głębie, wyrażać siebie i przyjmować innych takimi jakim są.

  Nawyki

  Jeśli nie wiesz dokąd zmierzasz, dojdziesz tam, gdzie doprowadzą Cię Twoje nawyki. Tu nauczysz się tworzyć je świadomie.