• Warsztaty ze słuchania

 • Dlaczego warsztaty ze słuchania?

  Słuchanie zmienia.
  Tak naprawdę nie do końca wiesz kogo bardziej:
  Ciebie, czy tego, kogo słuchasz...
   

 • Co daje słuchanie?

  Chcę Ci powiedzieć co ono daje mi w różnych sferach życia:

  Związek

  Dzięki umiejętności słuchania potrafimy dawać sobie wzajemnie dokładnie takie wsparcie jakiego potrzebujemy. Czujemy się bardziej zrozumiani i kochani - a za to nie zapłacimy nawet kartą na M.

  Dzieci

  Potrafimy słyszeć nasze dzieci - czasem zza ściany emocji, czy płaczu. Potrafimy być z nimi w trudnych sytuacjach w taki sposób, jakiego naprawdę potrzebują - a dzięki temu w czasie
   

  Biznes

  Gdy słuchamy naszych współpracowników i klientów jesteśmy w stanie usłyszeć i zrozumieć ich potrzeby - a przez to zaproponować im dokładnie takie usługi jakich potrzebują.

  Ty sam!

  Ostatnie, ale nie mniej ważne - umiejętność słuchania pomaga nam też w usłyszeniu tego, co w nas. Nasze potrzeby, tęsknoty, pragnienia, czy czasem lęki. Dzięki temu, że je znamy - potrafimy na nie reagować.

   

 • Co się dzieje na warsztatach?

  Warsztaty będą kameralne - w gronie maksymalnie 8 osób, tak, byśmy wszyscy wzajemnie mogli się usłyszeć.
  Będą wypełnione ćwiczeniami, z odrobina teorii - tak, by ich owocem nie była napakowana głowa, ale doświadczenie i przemienione serce.
   

 • W trakcie:

  • zobaczysz jak bardziej słyszeć samego siebie.
  •  doświadczysz w jaki sposób możesz bardziej usłyszeć swoich bliskich - co przełoży się na lepsze z nimi relacje
  •  poznasz sposoby na to, by bardziej usłyszeć ludzi z którymi pracujesz - swoich współpracowników, czy klientów.

  Niezależnie od tego co robisz, umiejętność słuchania jest w stanie poprawić jakość Twoich relacji - a tym samym zwiększyć efektywność, sprzedaż, a jestem przekonany, że również jakość życia.

 • Opinie

  Co mówią o warsztatach uczestnicy?

  Zapisałam się na warsztaty z ciekawości...

  Marta Kaszyńska - Vendita.pl

  Bo przecież wszyscy słuchamy i pozornie nie wygląda to na nic skomplikowanego. Mhm... Spróbujcie w takim razie podczas rozmowy „zatopić się” całkowicie w to, co słyszycie, zamiast obmyślać już odpowiedź lub czekać na moment, kiedy będziecie Wy mogli coś powiedzieć. Nie jest łatwo, prawda? Krzysiek uczy słuchania na zupełnie innym poziomie! Na poziomie wysłuchania, usłyszenia. Ilu ciekawych rzeczy można się dowiedzieć o ludziach, kiedy naprawdę się ich słucha... Bardzo polecam warsztaty!!!

   

  Polecam każdemu, kto chce słuchać i być słuchanym...

  Agnieszka Wilczyńska - Puls Gminy Dopiewo

  ...Mam wrażenie, że ostatnio wymieniamy się tylko z ludźmi komunikatami, zarzucamy informacjami. Przyjmujemy wiadomość i odchodzimy. Coraz rzadziej mówimy o uczuciach i tym co dla nas ważne. Wstydzimy się uczuć, zwłaszcza tych dobrych, bo czytając fora internetowe wydaje mi się, że te złe samoistnie z nas wypływają. Nie umiemy mówić, więc i nie umiemy słuchać. Dlatego polecam te warsztaty każdemu, komu zależy na tym aby słuchać i być wysłuchanym.
  To fragment artykułu, który o naszych warsztatach napisała Agnieszka w Pulsie Gminy Dopiewo. Po całośc zapraszamy tutaj.  

   

  Często słuchamy, ale nie słyszymy.

  Agnieszka Jekel

  Zainteresowałam się tymi warsztatami, gdyż bardzo ważne jest dla mnie, zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym, budowanie relacji z drugim człowiekiem. Aktywne słuchanie sprawia, iż relacje stają się bardziej szczere, prawdziwe.
  Warsztaty odbywały się w małej, kameralnej grupie w atmosferze ogólnej akceptacji i poczuciu komfortu. Krzysiek w profesjonalny sposób zbudował przestrzeń, w której każdy miał możliwość dobrze się poczuć i odnaleźć. Często słuchamy, ale nie słyszymy. Polecam!

 • To jak, chcesz lepiej słuchać?

  Jeśli tak - kliknij poniżej i zapisz się na warsztaty na platformie Evenea.pl